OKMAR - CIEPŁO & BEZPIECZEŃSTWO

OKNA PCV GEALAN-DIAMOND LINE

GEALAN to wiodący i uznany na całym świecie producent wysokiej jakości profili okiennych i drzwiowych. Firma została założona w 1921 roku, a jej produkty od zawsze charakteryzuje solidność, wytrzymałość i niezawodność. Wszystko dzięki zastosowaniu w ich produkcji nowoczesnych technologii oraz wykorzystywaniu specjalnie dobranych, najlepszych materiałów o wysokich właściwościach techniczno-użytkowych. Produkty GEALAN są w pełni dostosowane do aktualnych wymogów rynku oraz oczekiwań klientów. Są także produktami bezpiecznymi: spełniają wszelkie normy stawiane współczesnej stolarce okiennej i drzwiowej. Wykonywane z wyjątkową starannością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, wyróżniają się estetycznym wyglądem, a dzięki temu stanowią idealne dopełnienie nie tylko wnętrz, ale również elewacji i fasad. Produkty GEALAN to połączenie funkcjonalności z estetyką wykonania.


Obecnie w naszej ofercie dostępne są profile okienne acrylcolor systemu S 7000 IQ. Głębokość zabudowy tych profili wynosi 74 mm, co w połączeniu z pięciokomorową konstrukcją systemu przekłada się na doskonałe właściwości termoizolacyjne okien. Współczynnik przenikalności powietrza ma wyjątkowo niską wartość – wynosi dokładnie 1,2 W/m2K, przez co okna doskonale chronią przed niepożądaną utratą ciepła. Profile S 7000 IQ charakteryzują się ponadto wysoką ochroną akustyczną, skutecznie neutralizując dochodzący z zewnętrz hałas i wpływając tym samym na  zoptymalizowanie komfortu mieszkania. Profile te posiadają też usztywnienia w ościeżnicach i skrzydłach, przez co odznaczają się wysoką stabilnością ramy, a zastosowane w nich nowoczesne okucia, chronione dodatkowo przez przylgę uszczelki środkowej, przekładają się na wysokie parametry antywłamaniowe. Profile GEALAN S 7000 IQ wyposażone zostały w specjalny system wentylacji GECCO, który dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza, skutecznie zapobiega powstawaniu wilgoci w pomieszczeniach.


Okna GEALAN acrylcolor S 7000 IQ cechuje doskonała jakość – powstałe z pozbawionych ołowiu profili PVC, dzięki dodatkowej, zewnętrznej powłoce ochronnej wykonanej ze szkła akrylowego, są odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Powłoka ta, trwale zintegrowana z podkładem PVC, odbija światło słoneczne, dzięki czemu zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń, co dodatkowo podnosi komfort mieszkania. O przewadze okien acrylcolor nad oknami tradycyjnymi świadczy też ich idealnie gładka powierzchnia, która nie ulega deformacjom i odkształceniom, a ponadto jest wytrzymała na zarysowania i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Okna acrylcolor nie przyciągają kurzu i innych zanieczyszczeń, przez co niezwykle łatwo utrzymać je w czystości. Okna te są również niepodatne na odpryskiwanie czy łuszczenie, a także nie ulegają blaknięciu, zachowując swą pierwotną, naturalną kolorystykę przez cały okres użytkowania. Dzięki temu okna acrylcolor, przy dosłownie minimum pielęgnacji i konserwacji, zawsze zachwycają swoim wyglądem, podkreślając jednocześnie piękno elewacji i fasad.  Okna acrylcolor mają jeszcze jedną zaletę: są w pełni przyjazne środowisku, ponieważ mogą być poddane recyklingowi. Po okresie użytkowania profile te, po odpowiednim oczyszczeniu, przerabia się na granulat, z którego z kolei można wytworzyć zupełnie nowe i równie funkcjonalne produkty.
Okna GEALAN acrylcolor S 7000 IQ stanowią idealne rozwiązanie dla współczesnej architektury. Dostępne w szerokiej palecie barw, potrafią doskonale komponować się z wystrojem każdego wnętrza i wyglądem każdej elewacji.